Kontakt personal

Besöks- och postadress

Från vänster: Lars Carlsson, Eva Persson, Mikael Lüddeckens-Persson, Magnus Kautto, Roger Sundh, Sofia Avila Henriksson, Sverker Eriksson, Mirjam Lüddeckens, Patrik Vannerberg och Ingela Bryhagen. Magnus Beijer ej med på bild.

Kulturhuset, Skolgatan 1, 289 41 Broby tel. 044-775 61 32 e-post: musikskolan@ostragoinge.se

Personal

Magnus ”Nutte” Beijer slagverk tel. 0706-06 92 77 nutte.beijer@telia.com

Ingela Bryhagen sång, kör och piano tel. 0768-37 95 56 ingela.bryhagen@ostragoinge.se

Lars Carlsson träblås, gitarr, orkester tel. 0721-55 05 53 lars.carlsson@ostragoinge.se

Sverker Eriksson musikledare, orkester tel. 0709-53 61 32 sverker.eriksson@ostragoinge.se

Sofia Avila Henriksson fiol tel. 0739-67 77 68 sofia.paulsdotter.henriksson@ostragoinge.se

Magnus Kautto gitarr, elgitarr, elbas, ensemble tel. 0703-27 24 92 magnus.kautto@ostragoinge.se

Mikael Lüddeckens Persson gitarr, elgitarr, ensemble tel. 0727-19 37 32 mikael.luddeckens-persson@ostragoinge.se

Mirjam Lüddeckens sång, sånggrupper, gitarr, piano tel.  0734-11 70 51 mirjam.luddeckens@ostragoinge.se

Eva Persson adm, cello, piano, blockflöjt, teori, gitarr tel.  044-417 88, 0705-87 70 98 eva.persson@ostragoinge.se

Patrik Vannerberg brass, slagverk, gitarr, piano, orkester tel. 0708-19 41 29 patrik.vannerberg@ostragoinge.se

Nellie Waite sång, kör, piano – tjänstledig läsåret 2019/2020.


Hittade du inte vad du sökte?