Kontakt personal

Besöks- och postadress

Övre raden från vänster: Mikael, Patrik, Magnus K. Nedre rader från vänster: Mirjam, Lars, Eva, Sofia, Nellie och Sverker. Saknas på bild: Magnus B.

Kulturhuset, Skolgatan 1, 289 41 Broby tel. 044-775 61 32 e-post: musikskolan@ostragoinge.se

Personal

Magnus ”Nutte” Beijer slagverk tel. 0706-06 92 77 nutte.beijer@telia.com

Lars Carlsson träblås, gitarr, orkester tel. 0721-55 05 53 lars.carlsson@ostragoinge.se

Sverker Eriksson musikledare, orkester tel. 0709-53 61 32 sverker.eriksson@ostragoinge.se

Sofia Paulsdotter Henriksson fiol tel. 0739-67 77 68 sofia.paulsdotter.henriksson@ostragoinge.se

Magnus Kautto gitarr, elgitarr, elbas, ensemble tel. 0703-27 24 92 magnus.kautto@ostragoinge.se

Mikael Lüddeckens Persson gitarr, elgitarr, ensemble tel. 0727-19 37 32 mikael.luddeckens-persson@ostragoinge.se

Mirjam Lüddeckens sång, sånggrupper, gitarr, piano tel.  0734-11 70 51 mirjam.luddeckens@ostragoinge.se

Eva Persson adm, cello, piano, blockflöjt, teori, gitarr tel.  044-417 88, 0705-87 70 98 eva.persson@ostragoinge.se

Patrik Vannerberg brass, slagverk, gitarr, piano, orkester tel. 0708-19 41 29 patrik.vannerberg@ostragoinge.se

Nellie Waite sång, kör, piano tel. 0736-34 24 31 nellie.waite@ostragoinge.se


Hittade du inte vad du sökte?