Kontakta måltidsenheten

Avdelningschef måltider och lokalvård
Lise-Lotte Lundin Petersson
044-775 62 28
lise-lotte.lundin.petersson@ostragoinge.se

 

 

 

 

 

Central administration måltider

Måltidsutvecklare och administratör
  Enhetschef måltider
chef för tillagningskök
Josefine Börjesson
044-775 60 80
josefine.borjesson@ostragoinge.se
Jenny Skagerholm
044-775 61 80
jenny.skagerholm@ostragoinge.se

 

Dietist
(org inom Hälsa och Omsorg)

Therese Denker
044-775 67 88
therese.denker@ostragoinge.se

 

 

Enhetschef lokalvård
chef för mottagnings- och serveringskök

Theresa Vasic Fager
044-775 62 88
theresa.vasicfager@ostragoinge.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tillagningskök

Lindgårdens kök
1:e kock
Åsa E Olsson
044-775 65 52
direktnr kök: 044-775 61 55
Asa.ekstromolsson@ostragoinge.se
  Prästavångskolans kök
Ansvarig kock
Ulrika Nilsson

direktnr kök:044- 775 61 24
Ulrika.nilsson@ostragoinge.se

Snapphaneskolans kök
1:e kock
Josefin Johnsson
044-775 66 23
direktnr kök: 044-775 65 21
Josefin.johnsson@ostragoinge.se
  GUC (Göinge utbildningscenter) kök
1:e kock

Emelie Torndahl
044-775 66 22
direktnr kök: 044- 775 64 05
Emelie.torndahl@ostragoinge.se
Västerskolans kök
Kock
Ann-Charlotte Persson
044-775 63 88
Ann-charlotte.persson@ostragoinge.se
Agnebergs förskola kök
Kock
Cherie Gotthardsson
044-775 65 57
Cherie.gotthardsson@ostragoinge.se
Lille Mats förskola kök
Kock
Malin Andersson

044-775 61 73
Malin.g.andersson@ostragoinge.se

 

Ekebackens förskola kök
Kock
Helen Edvinsson
044-775 64 98
Helen.edvinsson@ostragoinge.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mottagnings- och serveringskök

Glimåkraskolans kök
Kock
Veronica Nilsson
044-775 63 32           
Veronica.nilsson@ostragoinge.se
  Kviingeskolans kök
Kock
Marie Jonsson
044-775 63 98
Marie.jonsson@ostragoinge.se
Trollbäckens förskola kök
Kock
Ditte Andersson
044-775 63 42
Ditte.andersson@ostragoinge.se
  Magnolians förskola kök
Kock
Annika Tellström
044-775 66 25
Annika.tellstrom@ostragoinge.se
Solhällans förskola kök
Köksbiträde
Erika Bertilsson
044-775 66 26
Erika.bertilsson@ostragoinge.se
  Smultronställets förskola kök
Kock
Katja Välitalo
044-775 66 24
Katja.valitalo@ostragoinge.se
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Hittade du inte vad du sökte?