Kontakta oss

Johner Bildbyra AB+46 8 644 83 30info@johner.sesales@johner.se

    Samhällsbyggnadschef Lina Rosenstråle 044-775 61 43 lina.rosenstrale@ostragoinge.se      

MARK- OCH EXPLOATERINGSENHETEN

Mark och exploateringschef Henrik Arvidsson 044-775 62 42 henrik.arvidsson@ostragoinge.se Parkansvarig Ann-Sofie Görnebrand, 044-775 61 45 ann-sofie.gornebrand@ostragoinge.se
Utredare Kenneth Liedman 044-775 61 46 kenneth.liedman@ostragoinge.se  

 

MILJÖENHETEN

Miljöinspektör Andrea Raivander, 044-775 60 10 MiljoochBygg.Info@ostragoinge.se Miljö- och hälsoskyddsinspektör Stefan Östberg 044-775 60 10 MiljoochBygg.Info@ostragoinge.se
VA- inspektör Jonas Juhlin, 044-775 66 02 jonas.juhlin@ostragoinge.se  

Miljöenheten har telefontider måndag, onsdag och fredag 09.00-12.00 på telefonnummer 044-775 60 10.  

FYSISK PLANERING, BYGG OCH GIS

Planarkitekt Sandra Cornmark 044-775 60 79 sandra.cornmark@ostragoinge.se Mätningsingenjör/GIS-Tekniker Jimmy Karlsson, 044-775 60 04 jimmy.karlsson@ostragoinge.se
Planarkitekt Ylva Hartman Magnusson 0451-26 83 72 ylva.hartmanmagnusson@hassleholm.se GIS-Ingenjör Daniel Persson 044-775 61 76 daniel.persson@ostragoinge.se
Planarkitekt (föräldraledig) Johanna Kihlström 0451-26 83 72 johanna.kihlstrom@hassleholm.se Projektanställd Yara Abdou 044-775 63 02 yara.abdou@ostragoinge.se
Byggnadsinspektör (måndag & onsdag) Nils-Arne Håkansson 044-775 60 28 nils-arne.hakansson@ostragoinge.se  
     
     
     
     
     
     
     

 


Johner Bildbyra AB+46 8 644 83 30info@johner.sesales@johner.se

Hittade du inte vad du sökte?