Kontakta oss

Johner Bildbyra AB+46 8 644 83 30info@johner.sesales@johner.se

Samhällsbyggnadschef Lina Rosenstråle 044-775 61 43 lina.rosenstrale@ostragoinge.se

MARK- OCH EXPLOATERINGSENHETEN

Mark och exploateringschef Henrik Arvidsson
044-775 62 42
henrik.arvidsson@ostragoinge.se
Parkansvarig Ann-Sofie Görnebrand,
044-775 61 45
ann-sofie.gornebrand@ostragoinge.se
Utredare Kenneth Liedman
044-775 61 46
kenneth.liedman@ostragoinge.se
Driftsingenjör gata Carl Almström
044-775 60 86
carl.almstrom@ostragoinge.se

 

MILJÖENHETEN

Miljösamordnare Andréa Raivander
044-775 60 10 MiljoochBygg.Info@ostragoinge.se
Miljö- och hälsoskyddsinspektör Stefan Östberg
044-775 60 10
MiljoochBygg.Info@ostragoinge.se
VA- inspektör Jonas Juhlin
044-775 66 02
jonas.juhlin@ostragoinge.se

Miljöenheten har telefontider måndag, onsdag och fredag 09.00-12.00 på telefonnummer 044-775 60 10.

 

FYSISK PLANERING, BYGG OCH GIS

Plan- och byggchef Anders Siversson
044-775 60 57
anders.siversson@ostragoinge.se
Mätningsingenjör/GIS-Tekniker Jimmy Karlsson
044-775 60 04
jimmy.karlsson@ostragoinge.se
Planarkitekt (föräldraledig) Sandra Cornmark
044-775 60 79
sandra.cornmark@ostragoinge.se
GIS-Ingenjör Daniel Persson
044-775 61 76
daniel.persson@ostragoinge.se
Planarkitekt Marie Nilsson
044-775 60 97
marie.nilsson@ostragoinge.se
Projektanställd Yara Abdou
044-775 63 02
yara.abdou@ostragoinge.se
Planarkitekt Ylva Hartman Magnusson
0451-26 83 72 ylva.hartmanmagnusson@hassleholm.se
Byggnadsinspektör (måndag & onsdag) Nils-Arne Håkansson 044-775 60 28
nils-arne.hakansson@ostragoinge.se
Planarkitekt (föräldraledig) Johanna Kihlström
0451-26 83 72
johanna.kihlstrom@hassleholm.se
   
   

 


Johner Bildbyra AB+46 8 644 83 30info@johner.sesales@johner.se

Hittade du inte vad du sökte?